STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Od 26 maja w naszej szkole 2 studentów z organizacji Aiesec goszczą w Radzionkowie i prowadzą zajęcia z języka angielskiego. Munish, student z Indii, gdzie język angielski jest w szkole od najmłodszych lat, oraz Kubra, studentka z Turcji.

Jest to świetna okazja dla uczniów naszej szkoły aby miały bezpośredni kontakt z językiem. Kluczową rolą jest umiejętność porozumiewania się i komunikacji, a to jest bardzo dobra okazja.

Celami projektu jest przede wszystkim: promowanie tolerancji wobec innych kultur i religii, rozwijanie kompetencji językowych oraz budzenie u uczniów chęci do poznawania świata. Dwoje studentów codziennie prowadzą lekcje językowe dla dzieci i młodzieży, w których uczestniczą wszyscy uczniowie naszej szkoły. Goście są bardzo mile przyjmowani przez uczniów, a lekcje cieszą się dużą popularnością.

GALERIA


My name is Munish Kohar and my parents call me by my nick name 'Kuku' which is after the name of bird 🐦 Cuckoo. I have an elder sister (Muskan, 21). I live in Hissar which is about 150 km away from the capital city Delhi. I am currently studying Computer Science Engineering from VIT, Vellore which is roughly about 2400 km away from my home. I like and do graphics designing in my free time.Kubra 

I live in Istanbul.my family live in Sakarya. I have a brother and a sister. I am a student of Electronic and communication engineering at İstanbul Technical University in Istanbul.I like animals and also i have a pet in my home. I like drawing, playing guitar, riding a horse. I like meeting new friends. Generally my friends say that you are friendly, funny and crazy. I like children, so i am here. My greatest dream is to attend TEDx, as a speaker. I want to talk about children anf my volunteering experiences. Because i have lots of volunteering project in my country. But this project is my first abroad project. So this project is very important for me. Because first experiences don't forget 💁🏼

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie