STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Radzionków- nasze miasto, mała ojczyzna, miejsce na ziemi... Z okazji XIII Dni Radzionkowa SP4 zorganizowała międzyszkolny konkurs plastyczny "Radzionków w barwach czarno- białych" pod patronatem Pana Burmistrza Gabriela Tobora.

Jego realizacją zajęły się panie Celina Kurzok i Elżbieta Krzemińska. Tematyką była charakterystyczna dla naszego miasta architektura ukazana w odcieniach czarnych, szarych i białych. Wymusiło to zastosowanie określonych technik plastycznych i pobudziło kreatywność uczestników. Spośród czterech zaproszonych szkół podstawowych udział w konkursie wzięła SP1 i SP4. Zgłoszonych zostało bardzo wiele prac, a jury miało niesamowicie trudne zadanie, dlatego sporo uczestników zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Ogłoszenie wyników nastąpiło dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie Pan sekretarz UM Rudolf Sobczyk i vice dyrektor SP4- Pani Agnieszka Bylica wręczali nagrody twórcom najlepszych prac, które zostały ufundowane przez Urząd Miasta oraz Radę Rodziców SP4. Uczniowie SP1 pod opieką Pani z plastyki- Adeli Truchlewskiej byli honorowymi gośćmi naszej szkoły jako organizatora konkursu.

Oto wyniki:

W kategorii klas I-III :
I miejsce- Weronika Łukawska, Natalia Lewczuk
II miejsce- Filip Małek, Magdalena Kaczmarek, Sylwia Ziębakowska
III miejsce- Piotr Szopa, Tymoteusz Cichoń, Dominika Surma
Wyróżnienia- Martyna Szydłowska, Dariusz Skoczyński, Maja Hermansa, Emilia Bartylak, Oliwia Pyczek, Julia Stasik, Marcin Twardoch, Milena Nowak, Zuzanna Sytniewska, Bartosz Wąsiak

W kategorii klas IV-VI :
I miejsce- Kinga Harwig, Emilia Świerczyńska
II miejsce- Paulina Plewnia, Oliwia Wiśniowska,
Maria Froch
III miejsce- Aleksandra Klica, Maja Nycz, Nikola Pindel,
Jakub Słota
Wyróżnienia- Maks Riger, Szymon Kurzok, Igor Zawadzki, Patryk Surma, Maciej Madejski, Maja Szarata, Julia Bendkowska, Natalia Podlesińska, Karolina Janowska, Natalia Roczek, Julia Bisikiewicz, Paulina Mateja

W kategorii klas VII-VIII :
I miejsce- Alicja Pradela
II miejsce- Iwona Ziora, Bartosz Nycz, Maksymilian Wawrzyczek
III miejsce- Przemysław Kamiński, Aleksandra Zorychta
Wyróżnienia: Emilia Fornal, Hanna Hajda

Nagrodę specjalną od Biblioteki za swoją pracę otrzymała Milena Nowak kl. Ia z SP4.

Artystom gratulujemy sukcesów, fundatorom nagród dziękujemy za życzliwość i wsparcie materialne, a wszystkich serdecznie zapraszamy do zwiedzenia wystawy w MBP do 21.VI.br.

GALERIA

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie