STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

            Nasza Szkoła Podstawowa nr 4 w Radzionkowie już po raz drugi ma przyjemność zorganizowania warsztatów z udziałem Pana Konrada Jerzaka vel Dobosza, które odbędą się 29 marca tego roku. Pan  Konrad cieszy się dużą sympatią wśród dzieci i dorosłych, między innymi swoim profesjonalnym i kreatywnym podejściem na nauki języków obcych. 

Autor książki „ Sekrety poliglotów”,  uczestnik wielu programów oraz wywiadów zdradzi sposoby efektywnej nauki języków obcych.  Sam zna  ich kilkanaście, więc już po raz drugi przedstawi ciekawe, szybkie i efektywne sposoby tego, jak się uczyć - aby się nauczyć.
            Pierwsza edycja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem w środowisku, że postanowiliśmy zorganizować edycję drugą. Spotkanie z poliglotą uświadomiło uczniom, że nauka języków obcych to nic strasznego, jeśli zna się na nią sprytne sposoby. Wzrosła u uczniów motywacja do tego, by poznawać tajniki obcych języków, dlatego od przyszłego roku szkolnego planujemy poszerzenie oferty edukacyjnej o dodatkowe zajęcia z języka angielskiego - uczniowie będą mogli jeszcze efektywniej uczyć się tego języka w naszej szkole.
            Od roku szkolnego 2019/2020 uczniowie z naszej szkoły i okolicy będą mogli zapisać się do klasy z rozszerzonym językiem angielskim. Zajęcia odbywać będą się codziennie w ramach innowacji. Spotkania z Panem Doboszem są jednym z punktów programu innowacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych nauką języków obcych do naszej szkoły.

zobacz film

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Ogłoszenia Szkolne +

    Awarii linii telefonicznej Z powodu awarii linii telefonicznej wszystkie sprawy proszę załatwiać poprzez szkolną pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie