STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Dzisiaj drugoklasiści z naszej szkoły po raz pierwszy skorzystali z programu Powszechnej Nauki Pływania zorganizowanego we współpracy Urzędu Miasta Radzionków z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Zajęcia będą się odbywały co tydzień w ilości 10 treningów po 1,5 godziny w Aqua Parku w Tarnowskich Górach. Dzieci zostały podzielone na grupy wg umiejętności pływackich, więc każde z nich czuło się bezpiecznie. Oswojenie się z wodą było bardzo ważnym wstępem do nauki pływania, o co zadbali bardzo dobrze przygotowani instruktorzy. Uczniowie nasi byli bardzo zadowoleni, co widać doskonale na zdjęciach.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Słodka Środa i Zebranie z rodzicami +

    W dniu 20 listopada (środa) Komitet rodzicielski wraz z Samorządem Uczniowskim organizują słodką środę w tym dniu na parterze sprzedawane DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie