STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 • Witaj szkoło
 • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
 • Nauka plywania i jazdy na nartach

Dzień Otwarty w „Czwórce”

12 marca 2019

            Wybór szkoły podstawowej to ważny moment dla każdego dziecka i jego rodziców. Z bezpiecznego, kameralnego przedszkola zostaje przeniesione do nieznanej sobie przestrzeni. Zaburzone zostaje jego poczucie bezpieczeństwa, stres niekorzystnie wpływa na całą rodzinę. I tutaj przychodzi z pomocą nasza „Czwórka”, czyli Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Lompy w Radzionkowie – szkoła położona wśród zieleni, z dala od ruchliwych ulic, świetnie wyposażona i zadbana, bezpieczna, otoczona boiskami z placem zabaw dla najmłodszych. Nauczyciele uczą efektownie i efektywnie, czego dowodem są laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Zdobyliśmy tytuł Szkoły Odkrywców Talentów, a nasze talenty prezentujemy w szkolnym teatrze, na którego koncie jest kilka świetnych spektakli, i na boiskach sportowych. W naszej świetlicy dzieci chciałyby spędzać całą dobę, a na domowe obiady ze szkolnej stołówki czekają wszyscy już od rana.

            Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom edukacyjnym od nowego roku szkolnego wprowadzamy innowację pedagogiczną – będziemy jedyną szkołą w okolicy z klasami o rozszerzonej ilości godzin języka angielskiego. Uczniowie klas I i V będą mogli doskonalić swoje umiejętności językowe codziennie, a nie jak w większości szkół dwa razy w tygodniu. Pamiętajmy, że umiejętność komunikowania się w języku obcym to lepsza przyszłość i więcej możliwości dla naszych dzieci.

            Aby poznać naszą szkołę, trzeba ją zobaczyć, zwiedzić klasy, porozmawiać z nauczycielami. Będzie można to zrobić 12 marca, ponieważ wtedy od godziny 16 do 19 organizowany jest w naszej szkole Dzień Otwarty. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby na własne oczy przekonać się, że mamy czym się chwalić. Program spotkania obejmuje: prezentację szkoły; kreatywne zajęcia dla naszych przyszłych uczniów i ich rodziców:

 • zajęcia plastyczne – wykonywanie kukiełek z surowców wtórnych;
 • zajęcia z tablicami interaktywnymi, w które wyposażonych jest większość klas;
 • zajęcia chemiczne – eksperymenty udowadniające, że „trudne nie znaczy nudne”;
 • zajęcia przyrodnicze;
 • gry i zabawy w języku angielskim;
 • zajęcia świetlicowe – plastyczne i ogrodnicze;
 • wystawę kostiumów i rekwizytów teatralnych z naszych spektakli;
 • spektakl „Poranek”;
 • zajęcia sportowe;
 • wystawę pamiątek z czasów PRL-u - „Podróż w czasie”.

Do kawiarenki zapraszamy na słodkości, w których specjalizujemy się od lat, o czym wiedzą wszyscy, którzy kiedykolwiek mieli możliwość uczestniczenia w naszych piknikach. Na pewno wszyscy goście spędzą w szkole miłe popołudnie, na które już dziś serdecznie zapraszamy.  

Aleksandra Czmok

 

 

logo

 

41-922 Radzionków ul. Sikorskiego 8 A,       tel./fax: 322866252     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zaprasza na

DZIEŃ OTWARTY

12 marca 2019r. (wtorek)
godzina 16.00

W programie:

 1. Spotkanie z dyrektorem – przedstawienie oferty na rok szkolny 2019/2020.

NOWOŚĆ !!!

KLASY (1 i 5) Z ROZSZERZONYM JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Rozszerzenie działań poprzez międzynarodową współpracę
z naciskiem na komunikację i rozwijanie umiejętności językowych.

DLA CHĘTNYCH NAUKA PŁYWANIA

 1. Występy artystyczne dzieci.
 2. Prezentacja multimedialna „Sukces w nauce języków obcych” oraz gry i zabawy w j. angielskim
 3. Zajęcia otwarte z nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej.
 4. Kreatywne zajęcia w salach lekcyjnych.
 5. Niespodzianki w bibliotece szkolnej.
 6. „Podróż w czasie do PRL-u”.
 7. Gry i zabawy na sali gimnastycznej i w świetlicy szkolnej.
 8. Słodki poczęstunek.
 9. Pamiątkowe zdjęcie i zakładka do książki dla każdego dziecka.

PRZYJDŹ - ZOBACZ – ZOSTAŃ

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Ogłoszenia

 • Zebranie z rodzicami +

  5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
 • 1

filmy

My na mapie