STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

        W tym roku szkolnym obchody Święta Misia miały patriotyczny charakter, co związane było z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Celem biblioteki było przybliżenie uczniom autentycznej sylwetki misia Wojtka – bohatera spod Monte Cassino. Dla klas I – III przygotowano zajęcia czytelnicze, podczas których czytano fragmenty książki Łukasza Wierzbickiego pt. „Dziadek i niedźwiadek” oraz opowiadano o losach żołnierzy, którym miś Wojtek towarzyszył. W bibliotece można było obejrzeć zdjęcia Wojtka oraz szlak bojowy, który przeszedł wspólnie z polskimi żołnierzami.

Atrakcją dla uczniów była również gra planszowa Miś Wojtek.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie