STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Ostatnie dni przed długo wyczekiwanymi feriami upłynęły na zajęciach dotyczących bezpieczeństwa podczas ferii. Liczne pogadanki z wychowawcami, apele oraz rozmowy z przedstawicielami Straży Miejskiej i Policji uświadamiały uczniów jak ważny jest bezpiecznym wypoczynek.

Tuż przed dwutygodniowym wypoczynkiem Świetliczaki odbyły zajęcia z zaproszonymi gośćmi - przedstawicielami policji w Tarnowskich Górach. Dzięki tak licznym spotkaniom mogliśmy się dziś ponownie spotkać i wspólnie rozpocząć kolejne wyzwania i przygody w naszej szkole.

 

Dziękujemy, że dbacie o nasze bezpieczeństwo.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Kiermasz Świąteczny i Zebranie z rodzicami +

    W dniu 18 grudnia (środa) Od godziny 11:00 do godziny 19:00 w sali gimnastycznej odbędzie się kiermasz świąteczny. Serdecznie zapraszamy DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie