STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Na początku grudnia w naszej szkole została przeprowadzona akcja "Paczka dla Bohatera". Miała na celu zebranie produktów dla kombatantów mających zasługi w obronie niepodległości naszego kraju.

Są to już osoby wiekowe, z ogromnym bagażem doświadczeń wojennych i powojennych, dla których nasze wsparcie i pomoc materialna jest ogromnie ważna. Jednak najważniejsza jest pamięć o Nich, więc uczniowie przygotowali kartki świąteczne ze specjalnymi życzeniami dla polskich Bohaterów walki o nasz kraj. Szczególnie dziękujemy rodzicom klas IVa, c, którzy zmobilizowali się i wspólnie przygotowali bardzo duże wsparcie dla tej kampanii. Dziękujemy Pani Ewie Urbańczyk- koordynatorce w naszej szkole, jak również Pani Barbarze Jancie- historyczce, która rozpropagowala inicjatywę wśród rodziców i uczniów. Dziękujemy też wszystkim indywidualnym osobom, które wraz z produktami podarowały również swoje serce i dobre myśli dla naszych BOHATERÓW.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Ogłoszenia Szkolne +

    Awarii linii telefonicznej Z powodu awarii linii telefonicznej wszystkie sprawy proszę załatwiać poprzez szkolną pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie