STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Na początku grudnia w naszej szkole została przeprowadzona akcja "Paczka dla Bohatera". Miała na celu zebranie produktów dla kombatantów mających zasługi w obronie niepodległości naszego kraju.

Są to już osoby wiekowe, z ogromnym bagażem doświadczeń wojennych i powojennych, dla których nasze wsparcie i pomoc materialna jest ogromnie ważna. Jednak najważniejsza jest pamięć o Nich, więc uczniowie przygotowali kartki świąteczne ze specjalnymi życzeniami dla polskich Bohaterów walki o nasz kraj. Szczególnie dziękujemy rodzicom klas IVa, c, którzy zmobilizowali się i wspólnie przygotowali bardzo duże wsparcie dla tej kampanii. Dziękujemy Pani Ewie Urbańczyk- koordynatorce w naszej szkole, jak również Pani Barbarze Jancie- historyczce, która rozpropagowala inicjatywę wśród rodziców i uczniów. Dziękujemy też wszystkim indywidualnym osobom, które wraz z produktami podarowały również swoje serce i dobre myśli dla naszych BOHATERÓW.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • zebranie z rodzicami +

    16 września o godzinie 1700 odbędzie się zebranie z rodzicami w salach które przydzielone są do klasy DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie