STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz naszego miasta Gabriel Tobor tradycyjnie wręczył nagrody uczniom i nauczycielom szczególnie wyróżniającym się swoimi osiągnięciami w pracy.

W tym roku szkolnym nagrodzona została w naszej szkole Pani Ilona Sieja za wzorowe przygotowanie Bartosza Buli do konkursu przedmiotowego, który przeszedł wszystkie wymagane etapy i zdobył tytuł Laureata. Nagrody otrzymali również Julia Pawełkiewicz i Bartosz Marek. Wszyscy nagrodzeni uczniowie to wychowankowie z klasy Pani Barbary Janty, która wspaniale potrafi mobilizować swoich uczniów do pracy, ale i nagradzać ich wysiłki. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Ogłoszenia Szkolne +

    Awarii linii telefonicznej Z powodu awarii linii telefonicznej wszystkie sprawy proszę załatwiać poprzez szkolną pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie