STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz naszego miasta Gabriel Tobor tradycyjnie wręczył nagrody uczniom i nauczycielom szczególnie wyróżniającym się swoimi osiągnięciami w pracy.

W tym roku szkolnym nagrodzona została w naszej szkole Pani Ilona Sieja za wzorowe przygotowanie Bartosza Buli do konkursu przedmiotowego, który przeszedł wszystkie wymagane etapy i zdobył tytuł Laureata. Nagrody otrzymali również Julia Pawełkiewicz i Bartosz Marek. Wszyscy nagrodzeni uczniowie to wychowankowie z klasy Pani Barbary Janty, która wspaniale potrafi mobilizować swoich uczniów do pracy, ale i nagradzać ich wysiłki. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Kiermasz Świąteczny i Zebranie z rodzicami +

    W dniu 18 grudnia (środa) Od godziny 11:00 do godziny 19:00 w sali gimnastycznej odbędzie się kiermasz świąteczny. Serdecznie zapraszamy DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie