STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

        Wyjątkową, okrągłą rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości można czcić na wiele sposobów. Każdy stara się włączyć w obchody tego wyjątkowego święta w sposób oryginalny i godny zapamiętania.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy w Radzionkowie pod opieką pani Joanny Labus – Kolano wcieli w życie niezwykle ciekawy pomysł nauczycieli geografii ze szkół w całym kraju na ogólnopolską akcję pod hasłem: „100 pozdrowień na 100-lecie niepodległości”.

        Zadaniem uczniów było przygotowanie i wysłanie stu widokówek do stu szkół w różnych regionach Polski. Oprócz życzeń i pozdrowień, należało zareklamować atrakcje turystyczne i walory krajobrazowe swojego miasta i regionu. W ten sposób o naszej szkole i Radzionkowie dowiedzieli się uczniowie ponad stu placówek oświatowych od Bałtyku po Tatry.

Materialnym efektem akcji jest ekspozycja, przedstawiająca biało – czerwone kontury Polski i zamieszczone w jej granicach pocztówki z wizerunkami miejscowości, z których dotarły pozdrowienia.

           

 Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Ogłoszenia Szkolne +

    Awarii linii telefonicznej Z powodu awarii linii telefonicznej wszystkie sprawy proszę załatwiać poprzez szkolną pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie