STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały nastrój, zapachy, ozdoby, prezenty... Dziś w naszej szkole odbyły się pierwsze warsztaty dla rodziców, dziadków i naszych uczniów.

Nauczycielki (Ewelina Pakuła, Anna Buchacz, Joanna Golder, Agnieszka Hypki, Barbara Janta, Elżbieta Krzemińska) prezentowały na nich niektóre pomysły na samodzielnie wykonanie ozdoby. Były tam więc kartki świąteczne, które wraz z ciepłymi życzeniami dla najbliższych można wysłać lub podarować; były ciekawe ozdoby z filcu; swoje miejsce znalazły również świece i choineczki ze sznurka, lampiony z kieliszków, bombki z kaszy, stroiki z pachnących gałązek i ażurowe bombki z włóczki. Podczas twórczych zajęć można było poczęstować się kawą, herbatą i słodkościami przygotowanymi przez Panią Iwonę Pietrygę a zasponsorowaną przez pana Wylężka jednego z rodziców naszej uczenicy. Warsztaty przebiegły w bardzo przyjemnej atmosferze, przy odprężających zajęciach i spokojnej rozmowie. Taki sposób spędzania czasu dorosłych ze swoimi pociechami jest świetną okazją do budowania i umacniania relacji rodzinnych. Takie zajęcia na pewno będą powtórzone.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Kiermasz Świąteczny i Zebranie z rodzicami +

    W dniu 18 grudnia (środa) Od godziny 11:00 do godziny 19:00 w sali gimnastycznej odbędzie się kiermasz świąteczny. Serdecznie zapraszamy DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie