STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

W piątek 23 listopada naszą świetlicę odwiedzili sympatyczni mali goście, którzy przybyli do nas w celu poznania naszej świetlicy. Byli to nasi przyszli uczniowie czyli grupa "Sówki" z naszego przedszkola, które mieści się w budynku naszej szkoły.

Dzieci wysłuchały opowieści świetliczaków co robi się w świetlicy i jak należy się w niej zachowywać. Zaprosiliśmy naszych młodszych gości do wspólnej zabawy plastycznej, która polegała na wykonaniu zimowego stroju z różnych kolorowych materiałów plastycznych.

Dziękujemy naszym przedszkolakom za odwiedziny i zapraszamy znowu. Dzięki takim spotkaniom świetlica od września będzie dla nich miejscem znanym i przyjaznym.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Ogłoszenia Szkolne +

    Awarii linii telefonicznej Z powodu awarii linii telefonicznej wszystkie sprawy proszę załatwiać poprzez szkolną pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie