STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

W piątek 23 listopada naszą świetlicę odwiedzili sympatyczni mali goście, którzy przybyli do nas w celu poznania naszej świetlicy. Byli to nasi przyszli uczniowie czyli grupa "Sówki" z naszego przedszkola, które mieści się w budynku naszej szkoły.

Dzieci wysłuchały opowieści świetliczaków co robi się w świetlicy i jak należy się w niej zachowywać. Zaprosiliśmy naszych młodszych gości do wspólnej zabawy plastycznej, która polegała na wykonaniu zimowego stroju z różnych kolorowych materiałów plastycznych.

Dziękujemy naszym przedszkolakom za odwiedziny i zapraszamy znowu. Dzięki takim spotkaniom świetlica od września będzie dla nich miejscem znanym i przyjaznym.

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • zebranie z rodzicami +

    16 września o godzinie 1700 odbędzie się zebranie z rodzicami w salach które przydzielone są do klasy DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie