STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

 

Październik w naszej szkole obfitował w wiele uroczystości. Poza pasowaniem na ucznia, nasi Pierwszoklasiści, jak co roku pasowani zostali też na Świetliczaka.

Nasi dzielni uczniowie musieli zmierzyć się z licznymi próbami. Począwszy od zaprezentowania znajomości zabaw poznanych w ciągu pobytu na świetlicy po rozpoznawanie różnych smakołyków swoimi zmysłami . Uczniowie wszystkie próby przeszli znakomicie i zostali przyjęci do grupy świetlicowej przez Panią Dyrektor. Po uroczystym ślubowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz zostały zaproszone do wspólnego świętowania w rytmach najbardziej popularnych piosenek. Zabawy i tańce mogłyby trwać do białego rana.

 

NASZE ŚWIETLICZAKI TO NAJLEPSI TANCERZE W REGIONIE!!!

 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • Ogłoszenia Szkolne +

    Awarii linii telefonicznej Z powodu awarii linii telefonicznej wszystkie sprawy proszę załatwiać poprzez szkolną pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie