STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

        W VII edycji konkursu „śląskiej godki” wzięło udział 6 uczniów naszej szkoły: Bartosz Wąsiak z II b, Julia Wrodarczyk z VI b, Alex Harwig i Daria Műller z VII a oraz Kamil Rose i Mikołaj Waniek z VIII b.

Organizatorem konkursu była parafia WNMP w Rojcy, a jury przewodniczył pan Marek Szołtysek – autor wielu książek o tematyce śląskiej. Pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia była pani Maria Osadnik – nauczycielka i animatorka kultury. Przesłuchanie uczestników konkursu odbyło się 5 listopada 2018 r. Wręczenie nagród oraz występy laureatów miały miejsce podczas uroczystej gali 11 listopada 2018 r. w CK „Karolinka” w Radzionkowie. Czwórka naszych uczniów( Daria, Alex, Kamil i Mikołaj) zajęła III miejsce. Bartek i Julia również dobrze się spisali.

W konkursie wzięły udział 53 osoby. Jury doceniło wkład wszystkich uczestników konkursu i każdy otrzymał nagrodę. „Nojlepsi” z uczestników otrzymali „nojlepsze” nagrody.

Wyróżnieniem dla naszych laureatów, poza nagrodami, było zaprezentowanie przygotowanej na konkurs scenki „Trocha prowda, a trocha wic ło tym, jak Ponboczek Ślonsk Ślonzokom podarowoł” przed licznie zgromadzoną publicznością. BRAWO!

 

GALERIA

 

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • zebranie z rodzicami +

    16 września o godzinie 1700 odbędzie się zebranie z rodzicami w salach które przydzielone są do klasy DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie