STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Dzisiaj odbyły się czwarte zajęcia na basenie w tarnogórskim Aqua Parku realizowane w ramach projektu "Umiem pływać".

Uczniowie z klasy 3a bardzo chętnie korzystają z bezpłatnych dla siebie zajęć. Ich celem jest oswojenie się z wodą, opanowanie podstaw nauki pływania i zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu. Statystyki mówią coraz dobitniej: regularnie zwiększa się ilość dzieci z otyłością. Pływanie to jeden z lepszych sposobów na zwiększenie sprawności fizycznej i walkę z nadwagą. Dzieci czerpią z tych zajęć ogromną przyjemność, którą można dostrzec na ich uśmiechniętych twarzach.

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • 12 marca dzień otwarty - zapraszamy +

    zaprasza na DZIEŃ OTWARTY 12 marca 2019r. (wtorek)godzina 16.00 W programie: Spotkanie z dyrektorem – przedstawienie oferty na rok szkolny 2019/2020. DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie