W przedostatni piątek września nasza szkoła wzięła udział w akcji "Sprzątanie świata". Apel zorgaizowany przez panie Joannę Labus- Kolano i Martę Pankiewicz- Rymiorz przypomniał wszystkim, jak ważną sprawą dla nas- mieszkańców Ziemi- jest dbanie o nią.

Najważniejszą sprawą, na którą wpływ mają i mali, i duzi to śmieci- ich segregacja oraz wrzucanie do kosza. Dbajmy razem o naszą planetę nie tylko 2 dni w roku, ale codziennie. W szkole mamy już odpowiednie kosze segregujące śmieci- wykorzystujmy je. Dorośli- uczmy nasze dzieci, że czystość Ziemi to nasza przyszłość.