STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

W przedostatni piątek września nasza szkoła wzięła udział w akcji "Sprzątanie świata". Apel zorgaizowany przez panie Joannę Labus- Kolano i Martę Pankiewicz- Rymiorz przypomniał wszystkim, jak ważną sprawą dla nas- mieszkańców Ziemi- jest dbanie o nią.

Najważniejszą sprawą, na którą wpływ mają i mali, i duzi to śmieci- ich segregacja oraz wrzucanie do kosza. Dbajmy razem o naszą planetę nie tylko 2 dni w roku, ale codziennie. W szkole mamy już odpowiednie kosze segregujące śmieci- wykorzystujmy je. Dorośli- uczmy nasze dzieci, że czystość Ziemi to nasza przyszłość.

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • 12 marca dzień otwarty - zapraszamy +

    zaprasza na DZIEŃ OTWARTY 12 marca 2019r. (wtorek)godzina 16.00 W programie: Spotkanie z dyrektorem – przedstawienie oferty na rok szkolny 2019/2020. DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie