STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

        Pierwsze dwa tygodnie nauki już za nami. Uczniowie klas pierwszych zaadaptowali się w szkolnych murach i w pełni uczestniczą w życiu klasy i szkoły.

18 i 19 września pierwszoklasiści wspólnie z wychowawcami odwiedzili bibliotekę szkolną. Podczas wizyty zapoznali się z zasadami korzystania z biblioteki w czasie przerw oraz wysłuchali fragmentów książki Piotra Rowickiego „Jeżynka idzie do szkoły”.

Zabawne przygody głównej bohaterki odkryły przed pierwszakami tajniki szkolnej rzeczywistości. Dzieci chętnie wypowiadały się na temat pierwszego dnia w szkole oraz pochwaliły się nowo nabytymi umiejętnościami.

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • 12 marca dzień otwarty - zapraszamy +

    zaprasza na DZIEŃ OTWARTY 12 marca 2019r. (wtorek)godzina 16.00 W programie: Spotkanie z dyrektorem – przedstawienie oferty na rok szkolny 2019/2020. DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie