Pierwsze dwa tygodnie nauki już za nami. Uczniowie klas pierwszych zaadaptowali się w szkolnych murach i w pełni uczestniczą w życiu klasy i szkoły.

18 i 19 września pierwszoklasiści wspólnie z wychowawcami odwiedzili bibliotekę szkolną. Podczas wizyty zapoznali się z zasadami korzystania z biblioteki w czasie przerw oraz wysłuchali fragmentów książki Piotra Rowickiego „Jeżynka idzie do szkoły”.

Zabawne przygody głównej bohaterki odkryły przed pierwszakami tajniki szkolnej rzeczywistości. Dzieci chętnie wypowiadały się na temat pierwszego dnia w szkole oraz pochwaliły się nowo nabytymi umiejętnościami.

• Słodka Środa i Zebranie z rodzicami +

W dniu 20 listopada (środa) Komitet rodzicielski wraz z Samorządem Uczniowskim organizują słodką środę w tym dniu na parterze sprzedawane DALEJ