STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Uczniowie klasy 3a po raz pierwszy brali udział w zajęciach pływackich w tarnogórskim Aqua Parku zorganizowanych w ramach programu „Powszechna nauka pływania”.

Projekt ten jest finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki i z budżetu gminy. Dzięki tym zajęciom dzieci oswoją się z wodą, z zachowaniem bezpieczeństwa podczas kąpieli oraz zaczną czerpać przyjemność ze sportów wodnych. Po pierwszych zajęciach trzecioklasiści byli mocno zmotywowani do podejmowania kolejnych wyzwań w nauce pływania. Aż żal, że to będzie tylko 10 treningów...

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Kiermasz Świąteczny i Zebranie z rodzicami +

    W dniu 18 grudnia (środa) Od godziny 11:00 do godziny 19:00 w sali gimnastycznej odbędzie się kiermasz świąteczny. Serdecznie zapraszamy DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie