W drugiej połowie kwietnia uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni do filii MBP w Rojcy. 16 kwietnia gośćmi biblioteki była klasa Ib, a 23 kwietnia klasa Ia.

Tematem spotkań była wiosna. Pani Patrycja rozpoczęła zajęcia pogadanką na temat pór roku i zjawisk przyrody jakie im towarzyszą. Następnie skupiła uwagę uczniów na aktualnej porze roku, czyli wiośnie. Wprowadzeniem do części plastycznej było wysłuchanie fragmentów opowiadania o Natalce, którą Kwiatowa Wróżka zaprowadziła do swojej mamy Wiosny i trzech braci Marca, Kwietnia i Maja. Po lekturze dzieci zajęły się wykonaniem wiosennego wianka, który z pewnością ozdobi niejeden dziecięcy pokój lub klasę.

Dziękujemy!

• Słodka Środa i Zebranie z rodzicami +

W dniu 20 listopada (środa) Komitet rodzicielski wraz z Samorządem Uczniowskim organizują słodką środę w tym dniu na parterze sprzedawane DALEJ