W drugiej połowie kwietnia uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni do filii MBP w Rojcy. 16 kwietnia gośćmi biblioteki była klasa Ib, a 23 kwietnia klasa Ia.

Tematem spotkań była wiosna. Pani Patrycja rozpoczęła zajęcia pogadanką na temat pór roku i zjawisk przyrody jakie im towarzyszą. Następnie skupiła uwagę uczniów na aktualnej porze roku, czyli wiośnie. Wprowadzeniem do części plastycznej było wysłuchanie fragmentów opowiadania o Natalce, którą Kwiatowa Wróżka zaprowadziła do swojej mamy Wiosny i trzech braci Marca, Kwietnia i Maja. Po lekturze dzieci zajęły się wykonaniem wiosennego wianka, który z pewnością ozdobi niejeden dziecięcy pokój lub klasę.

Dziękujemy!

• 3 kwietnia 2019r. zebranie z rodzicami. +

W dniu 3 kwietnia 2019r. odbędzie się zebranie z rodzicami. Dla klas 3 gimnazjum i klas 8 szkoły podstawowej o DALEJ